ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΟΥ ΥΠΕΓΡΑΨΑΝ ΤΟ ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ ΤΟΥ ΠΤΗΝΟΛΟΓΙΚΟΥ

# Επαρχία Λευκωσίας Επαρχία Λεμεσού Επαρχία Λάρνακας Επαρχία Πάφου Επαρχία Αμμοχώστου Επαρχία Κερύνειας
1 Κυπριανού Άντρος Αδάμου Αδάμος Γεωργίου Κ. Γιώργος Δίπλαρος Κώστας Γαβριήλ Γιαννάκης Μαύρου Ελένη
2 Γεωργίου Χρύσανθος Γεωργίου Τ. Γεώργιος Καζαντζής Ευάνθης (Άθως) Ιγνατίου Μάριος Ζαούρα Αθηνά Μαυροχάννας Κλαύδιος
3 Γρηγορίου Ανδρέας Ιωάννου Αργεντούλα Πασιουρτίδης Ανδρέας Φακοντής Ανδρέας Ιερείδης Κώστας Χειμωνίδης Ανδρέας
4 Δαμιανού Άριστος Ιωάννου Νέαρχος Πουτζιουρής Χριστάκης (Χρίστος) Χρίστου Μάριος Καζαμίας Αντρέας
5 Δανέζη Πελεκάνου Μαρία Καυκαλιάς Αντρέας Σάββα Ευανθία Κεττηρός (Σάββα) Νίκος
6 Δημητρίου Άντρη Κλεάνθους Πέτρος Χριστοδούλου Φανής Κούτρα-Κουκουμά Σκεύη
7 Δημητρίου Μισιαούλη Στέλλα Κώστα Κώστας Κυρμίτσης (Μιχάλη) Τάσος
8 Κυριάκου Λώρης Μακαρίου Γεώργιος Πιερή Γιάννος
9 Λουκαίδης Γιώργος Μέσης Χρίστος Τζιοβάνης Χριστάκης
10 Σκαρπάρης Κώστας Μιχαλακάκος Δημήτριος Τσιελεπή Τουμάζος
11 Στεφάνου Στέφανος Τριμικλινιώτης Νίκος Χρυστοστόμου Πάμπος
12 Τσιτσέκκος Μιχάλης Χρίστου Μιχαηλίδου Φωτεινή
13 Χαμπάς Πανίκος
14 Χαννίδης Μάριος
15 Χαραλαμπίδου Ειρήνη
16 Χαραλάμπους Χαράλαμπος (Χάρης)
17 Χατζηκυριάκου Σούλα
18 Χριστοδουλίδης Κωνσταντίνος (Κώστας)
19 Χριστοδούλου Ιωάννης
20 Χριστοφίδης Χρίστος
# Επαρχία Λευκωσίας Επαρχία Λεμεσού Επαρχία Λάρνακας Επαρχία Πάφου Επαρχία Αμμοχώστου Επαρχία Κερύνειας
1
2 Ιωάννου Ελλάδα
3 Βιολάρης Ιωάννης
4
5 Θεοχάρους Ελένη Χάματσος Ιωάννης
6 Γρίβα Κική
7
8
9
10 Κυριάκου Σολωμός
11
12
13
14
15
16
17
18 Τσαγγαρίδης Κωνσταντίνος
19
20 Χριστοφόρου Ανδρέας Χρ.
# Επαρχία Λευκωσίας Επαρχία Λεμεσού Επαρχία Λάρνακας Επαρχία Πάφου Επαρχία Αμμοχώστου Επαρχία Κερύνειας
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
# Επαρχία Λευκωσίας Επαρχία Λεμεσού Επαρχία Λάρνακας Επαρχία Πάφου Επαρχία Αμμοχώστου Επαρχία Κερύνειας
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11 Μασούρας Ανδρέας
12
13
14
15
16
17
18
19 Τορναρίτης Νίκος
20
# Επαρχία Λευκωσίας Επαρχία Λεμεσού Επαρχία Λάρνακας Επαρχία Πάφου Επαρχία Αμμοχώστου Επαρχία Κερύνειας
1 Αγαπίου Γιώργος
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12 Χατζησάββας Σταύρος
13
14
15
16
17
18
19
20
# Επαρχία Λευκωσίας Επαρχία Λεμεσού Επαρχία Λάρνακας Επαρχία Πάφου Επαρχία Αμμοχώστου Επαρχία Κερύνειας
1
2
3 Γεαδη Γεάδης
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
# Επαρχία Λευκωσίας Επαρχία Λεμεσού Επαρχία Λάρνακας Επαρχία Πάφου Επαρχία Αμμοχώστου Επαρχία Κερύνειας
1 Λόρδος Στέλιος
2 Λεωνίδου Ανδρέας
3 Δημητρίου Ρένος
4
5
6 Περεντός Κ. Λοΐζος
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
# Επαρχία Λευκωσίας Επαρχία Λεμεσού Επαρχία Λάρνακας Επαρχία Πάφου Επαρχία Αμμοχώστου Επαρχία Κερύνειας
1 Μηνάς Μιχαήλ
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
# Επαρχία Λευκωσίας Επαρχία Λεμεσού Επαρχία Λάρνακας Επαρχία Πάφου Επαρχία Αμμοχώστου Επαρχία Κερύνειας
1 Αποστολίδου Ευφροσύνη (Φρόσω) Αλεξάνδρου Γεωργία Ελενοδώρου Παπαχαραλάμπους Χρύσω Ευλαβής Αντρέας Αβρααμίδου-Νικολάου Νίκη Γιαννακίδης Γιάννης
2 Γιάγκου Άδωνης Ιωάννου Γιάννος Ιωσηφίδης Χρίστος Κωνσταντίνου Ανδρέας Βασιλείου (Αιμιλίου) Αντρέας Ηρακλέους Χαράλαμπος
3 Ηλιάδης Γιώργος Καλότυχου Ειρήνη Κοτοπούλη Δημητρίου Ελένη Παναγιώτου Ευδοξία Λόρδος Π. Δημήτρης Νικολάου Χλόη
4 Ηρακλέους Τατιάνα Κουδουνάρη Ρωξάνη Μαρδαπήττας Χρύσανθος Χαριλάου Στέλλα Μακρίδης (Ευαγγέλου) Σάββας
5 Θεοπέμπτου Χαράλαμπος Κουρρής Κυριάκος Χαϊλή Ιακωβίδου Στάλω Παναγή Κύπρος
6 Ιερείδης Μάριος Νικολάου Αντρέας Χριστοφή Δώρος Παπαδοπούλου-Ναζίρη Γιώτα
7 Καννάς Γιάννος Ορφανού Κωστάκης (Ντίνος) Παρασκευά Χρύσω
8 Κόκκινος Σάββας Παπής Άλκης Παράσχος Μιχάλης
9 Κολά Μαρία Παφίτης Αντρέας (Ρίκκος) Περδίκη-Παναρέτου Μαρία Ηλέκτρα
10 Μανώλη (Παναγιώτης) Πανίκος Φαχούρη Ηλιάνα Φασουλίδης Αντρέας
11 Μαρκίδου Γιαννούλλα Χριστοδούλου Χριστόδουλος Χαριλάου Χάρης
12 Μαυρομμάτης Πάρις Χριστοφίνης Λ. Μάριος
13 Μενελάου Μελίνα
14 Ξάνθου Έφη
15 Περδίκης Γιώργος
16 Σακαδάκη Αλεξία
17 Στυλιανού Μακαρία-Άντρη
18 Τρύφωνος Αντρέας
19 Τσιμίλλης Κυριάκος
20 Φιλίππου Σάββας
# Επαρχία Λευκωσίας Επαρχία Λεμεσού Επαρχία Λάρνακας Επαρχία Πάφου Επαρχία Αμμοχώστου Επαρχία Κερύνειας
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
# Επαρχία Λευκωσίας Επαρχία Λεμεσού Επαρχία Λάρνακας Επαρχία Πάφου Επαρχία Αμμοχώστου Επαρχία Κερύνειας
1 Αλαμπρίτης Ι. Σταύρος
2
3
4 Νικολαΐδης Σωτήρης
5
6 Νικολάου Ανδρέας
7 Χριστοφής Κίκας
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
# Επαρχία Λευκωσίας Επαρχία Λεμεσού Επαρχία Λάρνακας Επαρχία Πάφου Επαρχία Αμμοχώστου Επαρχία Κερύνειας
1 Λιλλήκας Γιώργος
2
3 Μεταξάς Παντελής
4
5 Δρ. Αριστοδήμου Λούκας
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15 Παστός Ντίνος
16
17
18
19
20 Χριστοδουλίδης Ντίνος
# Επαρχία Λευκωσίας Επαρχία Λεμεσού Επαρχία Λάρνακας Επαρχία Πάφου Επαρχία Αμμοχώστου Επαρχία Κερύνειας
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20